Fiat Punto i inne samochody

Dużą zmianą stylistyczną było pojawienie się na rynku Punto Evo. Samochód ten znacznie różnił się od poprzednich modeli Punto. Jak wiemy sam model Punto obecny jest na rynku od roku 1993, kiedy to skutecznie zastąpił przestarzałego już nieco fiata Uno.

Po tak długim czasie większe zmiany stylistyczne były potrzebne. O ile przy modelu Grande Punto okazały się one sukcesem to Evo, mający premierę w roku 2010, pod tym względem wypadł zdecydowanie gorzej. Zmiany stylistyczne nie były wyjątkowo odważne, ale nowy model nie przypadł do gustu klientom.

Wyposażenie samochodu

Fiat Punto i inne samochodyW najnowszym fiat punto dane techniczne, powrócono więc do poprzednich rozwiązań, oczywiście odpowiednio je pod różnymi względami modyfikując. Nowy samochód tym razem z miejsca zyskał sympatię klientów. Zmianom uległy nie tylko kwestie takie jak wygląd, zmieniło się także w znacznym stopniu wyposażenie samego samochodu. Obecnie kia sorento opinie użytkowników są na ogół pochlebne, zwłaszcza że nadal audi a5 cena jakiej żąda producent za sprzedaż takiego samochodu jest możliwie przystępna. Nowy model Punto jest już do nabycia w cenie poniżej 40 000 złotych, co w przypadku nowych samochodów z dosyć bogatym wyposażeniem jest ceną bardzo atrakcyjną. Za najlepiej wyposażony, oraz dysponujący najmocniejszym silnikiem model zapłacić należy nawet o pięćdziesiąt procent więcej. Także same opel zafira dane techniczne mogą być w pewnym stopniu zachwycające.

Poprawienie dynamiki

Po pierwsze pod uwagę należy wziąć zdecydowanie bardziej ekonomiczne spalanie. Stoi ono na zadowalającym poziomie, toteż samochód jest dosyć często wybierany jako samochód miejski. Nowe Punto nie może pochwalić się osiągami takimi jak mazda 323f dane techniczne, ale i tak jest to samochód, który w porównaniu do poprzednich modeli przyśpiesza zdecydowanie dynamiczniej, lepiej także się prowadzi. Jak przystało na samochody nowej generacji w nowym Punto znajdziemy także szereg nowoczesnych systemów mających na celu poprawę bezpieczeństwa jazdy. Znaczące zmiany jeśli chodzi o stylistykę pojawiły się w nowych modelach alfa romeo opinie.

Dodaj komentarz