Firmowy samochód w leasing

Dzisiaj niemal wszystkie firmy mają flotę samochodową. Możliwości sfinansowania zakupu nowych pojazdów mają dziś co najmniej kilka. Z roku na rok coraz większą popularność zyskuje leasing na auto. Rosnące zainteresowanie tymi usługami sprawiło, że jest mnóstwo firm specjalizujących się w leasingu. Wśród nich jest firma Santander Consumer Multirent. Jak przedstawia się oferta tej właśnie instytucji finansowej?

Do kogo skierowana jest oferta?

Na leasing auta w Santander Consumer Multirent mogą liczyć właściciele małych, średnich i dużych firm. Nie ma znaczenie forma prawna ich działalności ani też branża, w której dana firma prowadzi działalność. W leasingu samochodowym wyróżnia się dwa rodzaje: leasing operacyjnym i finansowy. Santander Consumer Multirent oferuje tylko leasing operacyjny.

Kilka szczegółów oferty

Santander Consumer Multirent umożliwia wzięcie w leasing samochodu osobowego lub dostawczego. Mogą to być zarówno samochody nowe, jak i używane. W przypadku samochodów używanych, wskazane jest, aby były to auta, których wiek nie przekracza 8 lat. Jeśli zaś chodzi o samochody dostawcze, to SCM umożliwia wzięcie w leasing pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 tony. Firma Santander Consumer Multirent przygotowała ofertę kompleksową. Do każdej umowy leasingowej możliwe jest wybranie jednego lub wszystkich produktów dodatkowych:

 ◦ ubezpieczenia komunikacyjnego;

 ◦ karty paliwowej;

 ◦ E-Platformy.

E-Platforma to możliwość obsługiwania zawartej z SCM umowy leasingowej. W dowolnej chwili zalogowani klienci mogą sprawdzić saldo swojego aktualnego zobowiązania lub pobrać faktury. Karta paliwowa ma odroczony termin płatności. Jest akceptowana w około 3000 stacji benzynowych. Klienci mogą płacić kartą za paliwo, akcesoria samochodowe, myjnię, oleje. Santander Consumer Multirent wydaje kartę paliwową na okaziciela lub z numerem rejestracyjnym leasingowanego pojazdu. Decydując się na ubezpieczenie komunikacyjne dołączone do umowy leasingowej, ewentualną szkodę klienci zgłaszają do czynnego 24 godziny na dobę Centrum Likwidacji Szkód.

Dodaj komentarz