Leasing samochodowy: sposób na sfinansowanie zakupu samochodu

Bankowa pożyczka to jeden ze chętniej wybieranych sposobów na sfinansowanie zakupu samochodu. Jest to obecnie tylko jedna z dostępnych opcji. Rozwiązaniem, które warto wziąć również pod uwagę jest leasing.

Zalety leasingu samochodowego

Oferta przygotowana przez firmy leasingowe z roku na rok staje się coraz bardziej atrakcyjna. Leasing na samochód proponuje między innymi Santander Consumer Multirent. Oferta leasingowa przygotowana przez SCM skierowana jest do przedsiębiorców. Została opracowana specjalnie pod kątem potrzeb małych i średnich firm. Zaletą leasingu samochodowego jest to, że SCM umożliwia w ten sposób sfinansowanie zakupu bardzo różnych pojazdów. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się skorzystać z propozycji przygotowanej przez Santander Consumer Multirent mogą wziąć w leasing nie tylko nowe samochody, ale także używane. W przypadku leasingu z SCM przedsiębiorcy mogą być pewni, że załatwienie wszystkich niezbędnych formalności zajmie im bardzo mało czasu. Santander Consumer Multirent kieruje swoją ofertę do przedsiębiorców z bardzo różnych branż.

Dodatkowe produkty oferowane przez SCM

Santander Consumer Multirent przygotował bardzo atrakcyjną ofertę leasingową. Oferuje szereg produktów dodatkowych. Wśród nich jest między innymi karta paliwowa. Umożliwia ona dokonywanie bardzo szybkich i wygodnych płatności bezgotówkowych nie tylko za zatankowane paliwo. Kartą paliwową można dokonać płatności także za usługi serwisowe, myjnię czy zakupione akcesoria samochodowe. Inne ciekawe produkty to pakiet assistance. W pakiecie leasingowym Santander Consumer Multirent oferuje także ubezpieczenie komunikacyjne. Klienci, którzy się na nie zdecydują mogą ewentualną szkodę zgłaszać telefonicznie do działającego przez dwadzieścia cztery godziny na dobę Centrum Likwidacji Szkód SCM.

Leasing samochodu to jedna z możliwości sfinansowania zakupu firmowych samochodów. Rozwiązanie to ma bardzo wiele zalet, na pewno zasługuje na uwagę ze strony przedsiębiorców wymieniających lub tworzących firmową flotę.

Dodaj komentarz