Leasing samochodu: czy warto?

Leasing na auto jest rozwiązaniem, z którego każdego roku korzysta coraz więcej właścicieli firm prowadzących działalność na terenie Polski. W odpowiedzi na duże zapotrzebowanie na tego typu usługi, na rynku działa wiele banków i instytucji finansowych specjalizujących się w leasingu samochodów. Do wiodących instytucji na rynku bez wątpienia należy Santander Consumer Multirent. Zobaczmy, co proponuje on przyszłym klientom.

Bogata oferta

Leasing auta w Santander Consumer Multirent to naprawdę propozycja, którą warto się zainteresować. SCM przygotował dla swoich potencjalnych klientów kompleksową ofertę. Umowę leasingową z Santander Consumer Multirent mogą zawrzeć właściciele małych, średnich i dużych firm bez względu na formę prawną działalności. Nie ma też znaczenia w jakim sektorze działa firma zainteresowana zawarciem umowy leasingowej. SCM umożliwia wzięcie w leasing wzięcie samochodu osobowego lub używanego. Klienci mogą wziąć w leasing zarówno auto osobowe jak i dostawcze.

Produkty dodatkowe

Przygotowana przez Santander Consumer Multirent oferta leasingowa dla firm przedstawia się bardzo atrakcyjnie i interesująco. Małe i średnie firmy mogą skorzystać z możliwości zawarcia umowy leasingowej przygotowanej wspólnie z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. Cechą charakterystyczną tej oferty jest obniżona suma opłat. Dla wszystkich klientów SCM przygotował interesujący pakiet usług dodatkowych. Obejmuje on: ubezpieczenie komunikacyjne z opcją Assistance, dostęp do e-Platformy i kartę paliwową. Kartą paliwową klienci mogą płacić w około 3 tysiącach stacji benzynowych. Mogą nią dokonywać płatności nie tylko za paliwo, ale także za myjnie, akcesoria samochodowe, oleje. Decydując się na ubezpieczenie, ewentualną szkodę klienci będą mogli zgłosić do Centrum Likwidacji Szkód, które działa przez całą dobę. Z kolei e-Platforma daje możliwość obsługiwania umowy leasingowej w jednym miejscu przez 24 godziny na dobę, przez cały tydzień. E-Platforma umożliwia między innymi podgląd salda zobowiązania.

Dodaj komentarz