Od kogo kupować towary z Chin?

Od kogo kupować towary z Chin? O wiele taniej kupisz produkty prosto od producenta. Zwracaj, więc uwagę, kto jest sprzedającym, ponieważ robisz zakup hurtowy, na którym możesz sporo zaoszczędzić.

Nie przepłacaj!

Jeśli sprzedawcą jest pośrednik, zapłacisz zdecydowanie więcej niż wtedy, gdy zakupu dokonałbyś u producenta. Dokładnie sprawdź jego wiarygodność, jeśli tylko istnieje w serwisie taka możliwość. Jeśli chcesz na poważnie zająć się importem towarów z Chin, musisz wiedzieć o nim najwięcej jak to tylko możliwe.

Zwróć się o pomoc!

Korzystaj z pomocy specjalistów, których reprezentuje firma Verico Experts. Ta pomoże Ci zweryfikować jakość zamawianego towaru, jak również wiarygodność strony oferującej towar. Dodatkowo możesz skorzystać z polskiego serwisu bigchina.pl, gdzie znajdziesz mniej ofert niż na powyższych portalach niemniej jednak równie atrakcyjnych. Co więcej, pytaj znajomych, którzy w ten sposób już działają. Być może będą chętni udzielić Ci rzeczowych wskazówek oraz cennych porad. Najważniejsze to, abyś przed podjęciem ostatecznej decyzji dokładnie przeanalizował daną transakcję pod kątem optymalnego bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz