Peugeot i planowanie trasy

Francuski koncern peugeot na przestrzeni wielu lat swojego funkcjonowania odnosił wiele sukcesów sprzedażowych swoich samochodów zarówno w kraju jak i poza jego granicami, ale nic nie przebija jak na razie sukcesu, który osiągną model peugeot 206.

Od razu można zaznaczyć że pomimo pojawienia się następcy w postaci modelu 207 czy też teoretycznie lepszych samochodów peugeot 307 model 206 nadal sprzedaje się znakomicie i jest przez cały czas produkowany, co nie często się zdarza po wprowadzeniu nowej generacji pojazdów. To co przemawia za sukcesem auta to  jego ładny wygląd, nowoczesne rozwiązania oraz stosunkowo niska cena.

Wady modelu

Peugeot i planowanie trasySamochód ten nie jest wolny od wad, ale nawet ewentualne naprawy nie należą do kosztownych. Można narzekać na stosunkowo ograniczoną przestrzeń dla pasażerów czy niezbyt duży ( ale w żadnym razie nie mały ) bagażnik. Wszystko rekompensuje jednak wysoka jakość wykonania. Samochód jest nie tylko ładny, ale także praktyczny. Chociaż określany jest mianem samochodu miejskiego sprawdzi się także w trasie. W starszych modelach, produkowanych jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, narzekać można na tylną belkę skrętną, a w zasadzie na konieczność jej stosunkowo szybkiej regeneracji, ale wpływ na to ma także to w jaki sposób się samochód użytkuje. 206 zdeklasował konkurencyjne modele opel insignia oraz nissan juke. Pojawiło się wiele wersji tego samochodu, w niektórych przypadkach koncern decydował się nawet na odważne zmiany stylistyczne, które były konieczne przy wersjach nadwozia takich jak kabriolet czy sedan.

Inne produkcje 206

Produkowano także mocne, sportowe wersje 206, wyposażone w wydajny silnik diesla. Standardem były i są silniki benzynowe. Obecnie możliwe jest zakupienie samochodu także z instalacją gazową. Na przestrzeni lat zmieniało się także wyposażenie, samochodu. W nowych modelach dostępny jest komputer pokładowy oraz nowoczesna nawigacja satelitarna dzięki której możliwe jest planowanie trasy. Nabywcy nowych modeli uzyskują także dostęp do aktualizacji mapy. Usługi takie dostępne są w bardzo różnorodnym zakresie.

Dodaj komentarz